• +372 55593627
  • tiiasober@gmail.com

Minust

Kosmeetik Tiia Sõber

Minust

Olen lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli 1987 a. Minust sai meditsiiniõde kuid huvi ilumaailma vastu viis 1994 a. tööle tselluliidiravi salongi kus töötasin SPM vaakummassaazi terapeudina. Soov oli saada kosmeetikuks ja 1997 aastal lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikakooli.

Tänu pidevale enesetäiendamisele ilumaailmas on minu poolt osutavate teenuste valik lai: näo-,käte-ja jalgade hooldused, ultraheli hooldus, sügavpuhastus Aqua clean apaaradiga, naha keemilised koorimised, teemant mikrolihvimine, mesoteraapia, jumestus, depilatsioonid, piercing.

Minu töö on minu armastatuim hobi mis pole kunagi rutiinseks muutunud. Ilumaailmas on alati avastada ja õppida põnevat ja uut. Minu kui kosmeetiku jaoks on suurim väärtus armsad püsikliendid, samas ootan põnevusega kohtumist uute toredate iluhuvilistega kellele aidata leida just neile sobivaim iluvalem ja lahendus. 2020 a lõpust, peale täiendkoolitust Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis olen kantud ka Tervishoiutöötajate registrisse ja oman võimalust jagada end kahe põneva maailma, ilu- ja meditsiini vahel.

Vaata siin kodulehel ringi, kindlasti leiad selle mida vajad!

Toredate kohtumisteni!