Maniküür-pediküür

GEELLAKKIMINE

Küüned viilitakse vastavalt kliendi soovile,korrastatakse küünenahad (vajadusel lõigatakse).Seejärel poleeritakse küünepind ja puhastatakse spetsiaalse vahendiga.Küünele kantakse preparaat , mis on siduvaks vahendiks laki ja naturaalse küüne vahel.Preparaat sisaldab keratiin , mis soodustab oma küüne kasvu.Seejärel kantakse peale lakk ja pealislakk. Kõik kihid kuivatatakse LED lambi all. Habrastele, kihistuvatel, murduvatele küüntele saab vajadusel kanda värvilise geellaki alla kihi tugevdavat geeli. Geellakk püsib peal nädalaid.

MANIKÜÜR

Küüned viilitakse vastavalt kliendi soovile, küünevallidele lisatakse küünenaha pehmendit ning leotatakse mõned minutid soojas vees. Seejärel korrastatakse küünenahad, masseeritakse küünenahaõliga. Käte massaaz toitva kätekreemiga. Eemaldatakse õli jäägid ning lakitakse vastavalt kliendi soovile.

SPA MANIKÜÜR

Klassikalisele maniküürile lisandub kooriv kreem, mis eemaldab surnud naharakud, niisutav ning pehmendav kollageen- elastiin emulsioon ja parafiinikiht, käed mähitakse kilesse ja pannakse elektrisoojendusega kinnastesse. Parafiinimask pehmendab ja niisutab kuiva, karedat käenahka. Pärast maski masseeritakse käed ja lakitakse küüned.

JALGADE HOOLDUS

Täiuslik pediküür professionaalse Gerlach aparaadiga, sisaldab nahapaksendite eemaldamist, küünte ja küünenahkade hooldust, naha koorimist,  jalgade massaazi ja küünte lakkimist.

  • Soovi korral lisaks parafiini hooldus jalgadele
  • Ravipediküür probleemsetele jalgadele, paksenenud küünte lihvimine, esteetilise välimuse andmine.