Näohooldused

Pakun palju erinevaid näohoolduseid ja kosmeetilisi protseduure. 

Näohoolduses kasutusel Ameerika professionaalse kosmeetikasarja Image Skincare, Prantsuse professionaalse kosmeetikasarja Maria Galland`i ja Hispaania firmade Anesi ja Mediderma tooted, mida saab ka kaasa osta koos asjatundlike nõuannetega.

IMAGE SKINCARE2003 a loodud globaalne Ameerika kosmeetikabränd, mille toodetes on kombineeritud hea emotsioon, tõhusad- innovaatilised toimeained, silmnähtavad ja kliiniliselt tõestatud  tulemused ja kasutusmugavus. Tooted on keemiliste säilitusainete vabad ja kasutusel paljudes ilukliinikutes naha taastus- ja järelraviks. Vananemist aitavad edasi lükata taimsete tüvirakkude ekstraktid, antioksüdandid ja peptiidid mis tänu ainulaadsele Vectorize tehnoloogiale jõuavad 48 h jooksul ka kõige sügavamate nahakihtideni, kapseldatud retinool mis tänu tehnoloogiale ei tekita naha pinnal ärritust, kuid retinooli pingutav mõju jääb alles. Kombineerituna AHA hapetega tekib maksimaalne pinguldav efekt.

Iga Image näohooldus luuakse arvestades konkreetse kliendi naha vajadustega- klassikalised kreemihooldused kombineerituna orgaanilisel aloe vera geelil põhinevate ensümaatiliste ja keemiliste koorijatega. Soovitav kuurina 6 protseduuri kahe nädalaste vahedega, et lahendada mingit kindlat probleemi (hüperpigmentatsioon, naha lõtvumine, kurrud ja kortsud).

Tugevamad koorimis hooldused tõsiselt kahjustunud või vananenud naha korral. Kutsuvad esile naha koorumise.

 

 

 MARIA GALLAND- Prantsuse firma, mis töötab südamega.

Üle 40 a. tagasi lõi Maria Galland oma esimese toote, mis sai Chanel nr.5 järgi oma nime. Kreem nr.5 on tänaseni firma uhkus ja suurepärane müügitoode. Tänaseks on Maria Gallandi esindused 50 riigis, kus asub üle 6000 ilukeskuse.
Maria Gallandi kontseptsiooniks on uudne isiksusest lähtuv lähenemisviis mis arvestab naha erivajadustega. Selleks, et ka koduste vahenditega saavutada märgatavat iluefekti on Maria Galland välja töötanud täieliku seeria hooldustooteid, mis pakuvad igale probleemile spetsiifilise vastuse ja igale kliendile temale kohandatud lahenduse.
Maria Gallandi sari sisaldab tooteid näohoolduseks, kehahoolduseks, päikesetooteid ja meigitooteid. Näohooldustooted jagunevad erinevateks hooldusliinideks, milledel on erinev tehnika, mida valdavad vaid Maria Gallandi erikoolituse läbinud kosmeetikud.

Emphyteose modelleeriv hooldus „kookon”vahtmaskiga.

Toime nahale: nahka niisutav, pinguldav ja sära andev.
Optimaalsed tulemused: nahk on erakordselt nõtke ja pehme, niisutatud, värske, särav ja toniseeritud.
Näohoolduse käik: naha hinnanguline konsultatsioon, pinnapuhastus, näo-,kaela ja dekoltee massaaz modelleeriva geeliga, mask vastavalt soovitud toimele, silmaümbrusele ja huultele niisutav erimask. Et tugevdada nahale kantud maskide toimet asetatakse näole kompressiks „kookon” vahtmask mis tekitab suurepärase pehmus- ja soojatunde. Hoolduse lõpetavad seerum ja ravikreem.
 

Ultraheli näohooldus

Kasutusel spetsiaalne ravikosmeetikasari Anesi Induction O2.

Ultraheli hoolduse abil toimub naha maksimaalne samas valutu puhastamine, elutute naharakkude ja komedoonide eemaldamine. Naha uuenemise soodustamine, verevarustuse ja ainevahetuse parandamine. Kortsude tasandamine ja pigmentatsiooni vähendamine. Kudede varustatus hapnikuga suureneb ja nahk on puhas, terve ja särav.
Hoolduse käik: naha pinnapuhastus, nahale kantakse desinkrustatsiooni vaht, mis ultraheli abil puhastab nahka, aitab kaasa naha komedoonidest puhastamisele, eemaldab pehmelt elutud naharakud ja aitab kaasa pindmise nahakihi uuenemisele. Vajadusel ebapuhtuste mehaaniline eemaldamine.

Seejärel kombineeritud ultrahelimassaaz nahka hapnikuga rikastava geeliga. Geelis on pehmendavad komponendid, mis kaitsevad epidermist ja vähendavad niiskuse kadu. Geel eemaldab võimaliku punetuse, mis võib tekkida ultraheli protseduuri järgselt. See faas stimuleerib ka lümfiringet ja sinine footonvalgus mõjubbakterivastaselt. Viimases etapis segatakse valmis efektmask, mis ahendab veresooni, et ei tekiks punetust ka hiljem, juba salongist lahkudes. Maski toimel paraneb kudede ainevahetus ning hapnikuga varustatus, nahk muutub pehmeks, elastseks ja omandab värskema väljanägemise. Hoolduse lõpus kantakse nahale hapnikuseerum ja ravikreem.

Vastunäidustused ultraheli hooldusele:
Epilepsia, südamerütmihäired, südamestimulaator, pahaloomuline kasvaja, nahainfektsioonid(allergia), papuloosne akne, suured sünnimärgid, metallproteesid ülakehal(preketid), rasedus, äge haigestumine(gripp).

Teemant mikrolihvimine

Diamond Dermabrasion ehk naha mikrolihvimine looduslike teemantidega, on kosmeetiliste iluhoolduste kaasaegne tehnoloogia. Hoolduse käigus toimub naha koorimine, uute naharakkude tegevuse stimuleerimine ning kollageeni ja elastiini tekke stimuleerimine. Tulemusena kiireneb uute ,tervete marrasknaha rakkude kasv ja nahk muutub märgatavalt pehmeks ja saab uue ning särava väljanägemise.

Teemant mikrolihvimise toime
• Puhastab, värskendab, pehmendab ja elustab nahka
• Ergutab pindmist vereringet ja kiirendab naha uuenemist
• Silub pindmisi kortse
• Tasandab ja pehmendab akne-, raseduse- ja lõikusarmide armkude
• Puhastab nahka ummistunud pooridest, alandab põletikke
• Pidurdab naha enneaegset vananemist

Naha koorimine looduslike teemantidega mõjub naha pinnal, mis on nahasõbralikum kui keemiline koorimine. Seetõttu sobib see protseduur ka tundlikumale nahale ja kõigile nahatüüpidele.

Teemant mikrolihvimist kasutatakse edukalt järgmiste probleemide korral:
• naha päikesekahjustused,
• pindmised ja sügavamad kortsud,
• hüperpigmenteeritud laigud,
• suurepooriline ja ebatasane nahk,
• komedoonid,
• akne-, operatsioonijärgne ja muud armid ja rebendid,
• ühekordne protseduur omab stimuleerivat ja toniseerivat toimet,
• mikrolihvimist võib kasutada näo ja kaela, aga ka ükskõik millise muu kehapiirkonna raviks.
Mikrodermabrasioon on ohutu protseduur, mis ei põhjusta naha traumeerimist,veritsemist ega valu, kuigi võib tundliku naha puhul põhjustada teatud näo piirkondades vähest ebamugavustunnet ning protseduuri järel ka õhetuse või kerge päikesepõletuse tunnet.  Protseduur on valutu ja ei ärrita nahka ning kuna hooldusjärgne taastumisaeg on lühike ei sea mikrolihvimine piiranguid igapäevastele toimingutele-protseduuri järel on võimalik koheselt jätkata oma tegevusi.Mikrolihvimise järgselt on hea teostada rahustav ultrahelimassaaž aktiivseerumi paremaks imendamiseks ja naha rahustamiseks.Mikrolihvimist on võimalik kombineerida ka erinevate erihooldustega ning seeläbi saavutada veelgi suuremat efektiivsust. Protseduuri on võimalik teha ühekordselt, et värskendada ja uuendada nahka või teostada pikemaid hoolduskuure tugevama efekti saavutamiseks. Tavaliselt on peale hooldust tulemus kohe märgata, paranenud on naha tekstuur ja välimus. Tedretähed, pigmendilaigud ja ilmekusejooned on kadunud või vähenenud. Armid on vähemmärgatavad ning nahk on pehmem, siledam ja noorem.
Protseduuri läbiviimiseks kulub aega 45-60 minutit. Soovitud tulemuse saavutamiseks tuleb 6-10 päevase vahega teha vähemalt 3-10 protseduuri. Siiski on vajalike raviseansside arv indiviiditi äärmiselt erinev, sõltudes nii konkreetsest probleemist kui organismi individuaalsest vastusest. Peale ravikuuri lõppu soovitame saavutatud efekti säilitamiseks korrata protseduuri 1 kord kuus.
Peale protseduuri vältida päevitamist ja solaariumit 1 nädal.

Vastunäidustused:
immuunpuudulikkus (luupus, HIV, aids), raske roseacea või cuperose, raskekujuline akne või lahtised haavad ja klientidele, kes manustavad suu kaudu verelahjendajaid, võtavad Accutane’i ja/või kasutavad naha taastamiseks ja puhastamiseks mistahes hapet või kemikaali.

suu kaudu verelahjendajaid, võtavad Accutane’i ja/või kasutavad naha taastamiseks ja puhastamiseks mistahes hapet või kemikaali.

Mediderma dermatokosmeetilised keemilised koorimised

Melaspeel R -resortsinooliga keemiline koorimine- ebapuhtale, probleemsele, naha struktuuri parandamist vajavale nahale, fotokahjustustega nahale.

Omadused: antibakteriaalne, niisutav, depigmenteeriv.

Püsivamate tulemuste saavutamiseks teostada 3-6 hooldusest koosneva kuurina, hoolduste vahe 7-14 päeva.

Ferulac peel- nanotehnoloogiline uuendav koorimine- vananemisvastane, stimuleerimist vajavale nahale, fotokahjustustega nahale.

mbruskreem.