Näohooldused

Pakun palju erinevaid näohoolduseid ja kosmeetilisi protseduure. Näohoolduses kasutusel Prantsuse professionaalse kosmeetikasarja Maria Galland`i ja Hispaania firmade Anesi ja Mediderma tooted, mida saab ka kaasa osta koos asjatundlike nõuannetega.

Maria Gallandi tootekataloogiga saab tutvuda http://www.mikosmeetika.ee/Tootekataloog

 MARIA GALLAND- Prantsuse firma, mis töötab südamega.

Üle 40 a. tagasi lõi Maria Galland oma esimese toote, mis sai Chanel nr.5 järgi oma nime. Kreem nr.5 on tänaseni firma uhkus ja suurepärane müügitoode. Tänaseks on Maria Gallandi esindused 50 riigis, kus asub üle 6000 ilukeskuse.
Maria Gallandi kontseptsiooniks on uudne isiksusest lähtuv lähenemisviis mis arvestab naha erivajadustega. Selleks, et ka koduste vahenditega saavutada märgatavat iluefekti on Maria Galland välja töötanud täieliku seeria hooldustooteid, mis pakuvad igale probleemile spetsiifilise vastuse ja igale kliendile temale kohandatud lahenduse.
Maria Gallandi sari sisaldab tooteid näohoolduseks, kehahoolduseks, päikesetooteid ja meigitooteid. Näohooldustooted jagunevad erinevateks hooldusliinideks, milledel on erinev tehnika, mida valdavad vaid Maria Gallandi erikoolituse läbinud kosmeetikud.

 

Emphyteose modelleeriv hooldus „kookon”vahtmaskiga, 3 erinevat hoolusprogrammi.

Toime nahale: nahka niisutav või pinguldav või sära andev toime.
Optimaalsed tulemused: nahk on erakordselt nõtke ja pehme, niisutatud, värske, särav ja toniseeritud.
Näohoolduse käik: naha hinnanguline konsultatsioon, pinnapuhastus, näo-,kaela ja dekoltee massaaz modelleeriva ja koorivat toimega geeliga, mask vastavalt soovitud toimele, silmaümbrusele ja huultele niisutav erimask. Et tugevdada nahale kantud maskide toimet asetatakse näole kompressiks „kookon” vahtmask mis tekitab suurepärase pehmus- ja soojatunde. Hoolduse lõpetavad seerum ja ravikreem.

Emphyteose modelleeriv hooldus kipsmaskiga, 3 erinevat hooldusprogrammi.

Toime nahale: Vananemisvastane või niisutav või sära andev ja kõikidel programmidel trimmiv efekt.
Optimaalsed tulemused: Lisaks pinguldavale toimele saavad kõik naha erivajadused täidetud, nahk märgatavalt siledam, jooned nahal vähenenud, poorid ahenenud, nahk selgem ja säravam.
Näohoolduse käik: naha hinnaguline konsultatsioon, meigieemaldus, naha koorimine, kontsentreeritud seerumi imendamine, näo- kaela- dekoltee massaaz, spetsiifiliste kreemide nahale kandmine, kipsmask.

Maria Gallandi Thalasso hooldus.

Niisutav, elustav ja lõdvestav nahahooldus kõikidele nahatüüpidele rikkaliku merevetikamaskiga.

Optimaalsed tulemused: thalassohooldus pakub nii ainulaadseid heaoluhetki kui efektiivset näohooldust. Nahk saab tagasi niiskuse, elujõu ning heaolutunde, omandades särava ja noorusliku välimuse.

Hoolduse käik: naha pinnapuhastus, näo, kaela ja dekoltee massaaz kooriva- modelleeriva geeliga, vastavalt naha vajadusele kas kaaviari, hapniku, niisutava või elustava seerumi imendamine, thalassomask, seerum ja päevakreem vastavalt naha vajadustele.

Lift expert hooldus. Pühendatud vananemismärkidega ja lõtvunud nahale.

Toime nahale: naha pingsuse tõstmine, nooruslike näokontuuride taastamine.
Optimaalsed tulemused: ilmnevad kohe- selgem ja säravam jume, efektiivselt dreenitud nahakude, stimuleeritud näo- ja kaela lihased, peente kortsukeste märgatav vähenemine.
Pikema aja pärast- taastatud ja hapnikuga täiendatud nahk. Siledam nahapind, vähenenud kortsud, selgemad näokontuurid.
Sagedus: kuurina 1 hooldus nädalas optimaalse tulemuse saavutamiseks. Tulemuste säilitamiseks 1 hooldus kuus.
Hoolduse käik: , naha hinnanguline konsultatsioon, naha pinnapuhastus, eriline ayurveda tehnikast inspireeritud näo- ja kaela massaaz mis avab meridiaanid, stimuleerib rakke ja viib jääkained epidermisest välja nagu tõeline näojooga seanss. Nahaaluse massaazi tehnika aktiveerib mikrotsirkulatsiooni, lihaste mudimise tehnika annab energiat vereringe- ja lümfiainevahetusele.

 

Maria Gallandi HYDRA- LUXE hooldused.

Hydra- Luxe tooted kuuluvad “haute couture” sarja aitab olulisel määral tõsta niiskusesisaldust epidermise pealmistes kihtides. Kombinatsioonid ülitõhusatest ja spetsiifilistest aktiivainetest, eriliselt peentest ja õhulistest tekstuuridest , oivalised ja luksuslikud.

Selleks, et avastada Hydra- Luxe sarja toodete kasulik toime, võib Maria Gallandi klient vastavalt oma soovidele, tujule või eelistustele valida kahte tüüpi professionaalsete hoolduste vahel.

Hydra- Luxe modelleeriv hooldus kipsmaskiga– on pühendatud klientidele, kes soovivad oma “janunevale” nahale pakkuda intensiivset niisutust soojuse headtegeva toime abil.

Optimaalsed tulemused: naha hüdrolipiidkihi tasakaal taastub ja kaitsevõime tugevneb. Nägu on puhanud, näoovaal modelleeritud, jume on värske ja särav.

Hoolduse käik: naha pinnapuhastus, naha koorimine, luksusliku niisutava seerumi ja luksusliku niisutava maski imendamine, noorendava kreemi nahale kandmine, kipsmask, silmaümbruskreem, luksuslik eliksiir, luksuslik niisutav kreem.

Hydra- Luxe thalasso hooldus kummise vetikamaskiga– klientidele, kes otsivad heaolutunnet kõige virgutavamas ja väskendavamas vormis. See merevetikatel põhinev hooldus värskendab nahka ja taastab selle nõtkuse.

Optimaalsed tulemused: kindlustab nahale kohese ja kauakestva niisutuse. Mahendab peeneid kortsukesi ning taastab näokontuuri, parandades ühtlasi naha tekstuuri. Jume muutub värskeks ja säravaks.
Hoolduse käik: naha pinnapuhastus, naha koorimine, luksusliku niisutava seerumi imendamine, näo ja kaela massaaz luksusliku niisutava maskiga, thalassomask, silmaümbruskreem, luksuslik niisutav eliksiir, luksuslik niisutav kreem.

Ultraheli näohooldus

Kasutusel spetsiaalne ravikosmeetikasari Anesi Induction O2.

Ultraheli hoolduse abil toimub naha maksimaalne samas valutu puhastamine, elutute naharakkude ja komedoonide eemaldamine. Naha uuenemise soodustamine, verevarustuse ja ainevahetuse parandamine. Kortsude tasandamine ja pigmentatsiooni vähendamine. Kudede varustatus hapnikuga suureneb ja nahk on puhas, terve ja särav.
Hoolduse käik: naha pinnapuhastus, nahale kantakse desinkrustatsiooni vaht, mis ultraheli abil puhastab nahka, aitab kaasa naha komedoonidest puhastamisele, eemaldab pehmelt elutud naharakud ja aitab kaasa pindmise nahakihi uuenemisele. Vajadusel ebapuhtuste mehaaniline eemaldamine.

Seejärel kombineeritud ultrahelimassaaz nahka hapnikuga rikastava geeliga. Geelis on pehmendavad komponendid, mis kaitsevad epidermist ja vähendavad niiskuse kadu. Geel eemaldab võimaliku punetuse, mis võib tekkida ultraheli protseduuri järgselt. See faas stimuleerib ka lümfiringet ja sinine footonvalgus mõjubbakterivastaselt. Viimases etapis segatakse valmis efektmask, mis ahendab veresooni, et ei tekiks punetust ka hiljem, juba salongist lahkudes. Maski toimel paraneb kudede ainevahetus ning hapnikuga varustatus, nahk muutub pehmeks, elastseks ja omandab värskema väljanägemise. Hoolduse lõpus kantakse nahale hapnikuseerum ja ravikreem.

Vastunäidustused ultraheli hooldusele:
Epilepsia, südamerütmihäired, südamestimulaator, pahaloomuline kasvaja, nahainfektsioonid(allergia), papuloosne akne, suured sünnimärgid, metallproteesid ülakehal(preketid), rasedus, äge haigestumine(gripp).

Teemant mikrolihvimine

Diamond Dermabrasion ehk naha mikrolihvimine looduslike teemantidega, on kosmeetiliste iluhoolduste kaasaegne tehnoloogia. Hoolduse käigus toimub naha koorimine, uute naharakkude tegevuse stimuleerimine ning kollageeni ja elastiini tekke stimuleerimine. Tulemusena kiireneb uute ,tervete marrasknaha rakkude kasv ja nahk muutub märgatavalt pehmeks ja saab uue ning särava väljanägemise.

Teemant mikrolihvimise toime
• Puhastab, värskendab, pehmendab ja elustab nahka
• Ergutab pindmist vereringet ja kiirendab naha uuenemist
• Silub pindmisi kortse
• Tasandab ja pehmendab akne-, raseduse- ja lõikusarmide armkude
• Puhastab nahka ummistunud pooridest, alandab põletikke
• Pidurdab naha enneaegset vananemist

Naha koorimine looduslike teemantidega mõjub naha pinnal, mis on nahasõbralikum kui keemiline koorimine. Seetõttu sobib see protseduur ka tundlikumale nahale ja kõigile nahatüüpidele.

Teemant mikrolihvimist kasutatakse edukalt järgmiste probleemide korral:
• naha päikesekahjustused,
• pindmised ja sügavamad kortsud,
• hüperpigmenteeritud laigud,
• suurepooriline ja ebatasane nahk,
• komedoonid,
• akne-, operatsioonijärgne ja muud armid ja rebendid,
• ühekordne protseduur omab stimuleerivat ja toniseerivat toimet,
• mikrolihvimist võib kasutada näo ja kaela, aga ka ükskõik millise muu kehapiirkonna raviks.
Mikrodermabrasioon on ohutu protseduur, mis ei põhjusta naha traumeerimist,veritsemist ega valu, kuigi võib tundliku naha puhul põhjustada teatud näo piirkondades vähest ebamugavustunnet ning protseduuri järel ka õhetuse või kerge päikesepõletuse tunnet.  Protseduur on valutu ja ei ärrita nahka ning kuna hooldusjärgne taastumisaeg on lühike ei sea mikrolihvimine piiranguid igapäevastele toimingutele-protseduuri järel on võimalik koheselt jätkata oma tegevusi.Mikrolihvimise järgselt on hea teostada rahustav ultrahelimassaaž aktiivseerumi paremaks imendamiseks ja naha rahustamiseks.Mikrolihvimist on võimalik kombineerida ka erinevate erihooldustega ning seeläbi saavutada veelgi suuremat efektiivsust. Protseduuri on võimalik teha ühekordselt, et värskendada ja uuendada nahka või teostada pikemaid hoolduskuure tugevama efekti saavutamiseks. Tavaliselt on peale hooldust tulemus kohe märgata, paranenud on naha tekstuur ja välimus. Tedretähed, pigmendilaigud ja ilmekusejooned on kadunud või vähenenud. Armid on vähemmärgatavad ning nahk on pehmem, siledam ja noorem.
Protseduuri läbiviimiseks kulub aega 45-60 minutit. Soovitud tulemuse saavutamiseks tuleb 6-10 päevase vahega teha vähemalt 3-10 protseduuri. Siiski on vajalike raviseansside arv indiviiditi äärmiselt erinev, sõltudes nii konkreetsest probleemist kui organismi individuaalsest vastusest. Peale ravikuuri lõppu soovitame saavutatud efekti säilitamiseks korrata protseduuri 1 kord kuus.
Peale protseduuri vältida päevitamist ja solaariumit 1 nädal.

Vastunäidustused:
immuunpuudulikkus (luupus, HIV, aids), raske roseacea või cuperose, raskekujuline akne või lahtised haavad ja klientidele, kes manustavad suu kaudu verelahjendajaid, võtavad Accutane’i ja/või kasutavad naha taastamiseks ja puhastamiseks mistahes hapet või kemikaali.

suu kaudu verelahjendajaid, võtavad Accutane’i ja/või kasutavad naha taastamiseks ja puhastamiseks mistahes hapet või kemikaali.

Mediderma dermatokosmeetilised keemilised koorimised

Melaspeel R -resortsinooliga keemiline koorimine- ebapuhtale, probleemsele, naha struktuuri parandamist vajavale nahale, fotokahjustustega nahale.

Omadused: antibakteriaalne, niisutav, depigmenteeriv.

Püsivamate tulemuste saavutamiseks teostada 3-6 hooldusest koosneva kuurina, hoolduste vahe 7-14 päeva.

Ferulac peel- nanotehnoloogiline uuendav koorimine- vananemisvastane, stimuleerimist vajavale nahale, fotokahjustustega nahale.

 

Maria Galland modelleeriv silmaümbrushooldus “kummimaskiga”.

Modelleeriv silmaümbrushooldus koos sametise silmaümbruskontsentraadiga taastab silmaümbrusnaha sära ja elujõu. Vananemisvastane hooldusvahend elustab silmnähtavalt õrna nahka silmade ümber. Kaovad väsimus- ja stressimärgid. Vähenevad ka tursed ja tumedad varjud silmade all.

Hoolduse käik: meigieemaldus, vananemisvastase kontsentraadi silmaümbrusesse imendamine kerge massaaziga, modelleeriva maski pealekandmine, mõjuaeg 20 min.,silmaümbruskreem.

Hooldust saab teostada nii eraldi hooldusena kui koos näohooldusega. Soovitatav kuurina 1 X nädalas, 4-5 nädala jooksul.